Nagrade GRAWE najboljšim študentom

Podelitev nagrad GRAWE Excellence Award je velik dogodek za fakulteto, predvsem pa za nagrajence, najboljše diplomantke in diplomante Pravne fakultete Univerze v Mariboru, saj prav zaradi njihovega vzora predstavlja študij na Pravni fakulteti študentom še večji izziv, profesorjem pa motivacijo za izvedbo še kakovostnejših predavanj.

Podelitev poteka na osnovi Sporazuma, katerega pobudnik je bil zaslužni redni prof. dr. Šime Ivanjko, sklenjenega leta 2008, med Pravno fakulteto Univerze v Mariboru in GRAWE zavarovalnico d.d.

Najboljši študenti Pravne fakultete na tak način dobijo potrditev, da je njihov uspeh plod vztrajnosti in volje do dela in učenja. Z GRAWE nagrado za odličnost so si odprli veliko novih vrat za dokazovanje svojega potenciala, ki je glede na uspeh neprecenljiv.

Podelitev nagrad GRAWE Excellence Award za študijsko leto 2015/2016

V letu 2016 nadaljujemo tradicionalno nagrajevanje najboljših študentov Pravne fakultete Univerze v Mariboru.

• Baghrizabehi Denis
  • Stajnko Jan
  • Farič Katja
  • Kupec Urška
  • Novak Primož
  • Arzenšek Maja
  • Bevc Gašper
  • Vinčec Natalija
  • Belovič Ines
  • Jakšić Jure

Vsem dobitnikom nagrad iskreno ČESTITAMO.

Podelitev nagrad GRAWE najboljšim študentom 2014/2015

V letu 2015 nadaljujemo tradicionalno nagrajevanje najboljših študentov Pravne fakultete Univerze v Mariboru.

• Lea Fabjan
  • Ksenija Pertinač