Usposabljanje za člana NS ali UO družb – za alumni PF MB 20-odstotni popust

Datum objave: 16.01.2023 | Datum poteka: 08.02.2023

Dogodek je potekel!

Vsak kandidat, ki želi biti član nadzornega sveta ali upravnega odbora v gospodarskih družbah v državni lasti, mora pridobiti potrdilo o usposabljanju in pridobitvi ustreznih znanj s tega področja. Program mora biti potrjen s strani Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo, hkrati pa je za kakovost podajanja novih znanj bistveno, kdo je izvajalec. Družba Nebra ima več desetletij izkušenj na tem področju, predavatelji pa so najbolj ugledni in kakovostni strokovnjaki z različnih področij. Izobraževanje poteka v treh terminih, 17. in 24. januarja ter 7. februarja, program je v prilogi. Za pridobitev potrdila brez opravljanja izpita je potrebna prisotnost na vseh vsebinskih sklopih izobraževanja. Če se ne boste mogli udeležiti izobraževanja v celoti, boste morali za pridobitev potrdila opraviti izpit iz manjkajočega vsebinskega sklopa ali pa se udeležiti manjkajočega sklopa na naslednjih izobraževanjih.

Prijavite se na, pod opombe pa navedite, da ste alumni Pravne fakultete Univerze v Mariboru in priznali vam bodo 20-odstotni popust: https://www.nebra.si/izobrazevalno-sredisce/izobrazevanja/2023/01/izobrazevanje-za-pridobitev-potrdila-o-usposobljenosti-za-clane-nadzornih-svetov-ali-upravnih-odborov-druzb

Vljudno vabljeni.