Obvestila

Vabljeni k sodelovanju pri študentskem ŠIPK projektu z naslovom »Novinarstvo in kazensko pravo – od svobode tiska do varne družbe - NOVIKA«.

Datum objave: 13.02.2020 | Datum poteka: 21.02.2020

Obvestilo je poteklo!

Pravna fakulteta Univerze v Mariboru bo pod vodstvom doc. dr. Miha Šepca in asist. Jana Stajnka študentski projekt izvajala v sodelovanju z Društvom novinarjev Slovenije in Društvom za Medijsko kulturo. Projekt se bo izvajal 4 mesece, sodelujoči študenti bodo za delo na projektu prejeli plačilo.

Če te raziskovalno delo v tem projektu zanima, se prijavi do vključno 20. februarja 2020. Prijavo pošlji na naslov: jan.stajnko@um.si s pripisom »Prijava ŠIPK«. V prijavi navedi podatek o letniku in stopnji študija ter napiši, zakaj bi te sodelovanje v tem projektu zanimalo.

Projekte ŠIPK sofinancirata Evropski socialni sklad in Republika Slovenija.