V gosteh doktorski študent Tim Niklas Dapprich

Datum objave: 13.11.2023 | Datum poteka: 31.01.2024

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti,
z veseljem vas obveščamo o možnosti, da se s Timom Niklasom Dapprichom pogovorite o nemškem pravnem sistemu, nemški pravni terminologiji, pravnih poklicih v Nemčiji in posebnostih obdavčevanja v Nemčiji.

Predstavitev:
Tim Niklas Dapprich je doktorski študent z Universität Siegen v Nemčiji in je na obisku na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru v okviru programa DAAD ATHENA "European University Networks - National Initiative". Tim je specializiran za mednarodno davčno pravo in bo na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru pod mentorstvom docenta Mariusa C. Mensaha raziskoval zelene davčne predpise EU.

Njegove svetovalne ure so: ob ponedeljkih in torkih od 10.00 do 12.00 in od 14.00 do 16.00 ter ob četrtkih od 10.00 do 12.00 v Knjižnici Mirka Ilešiča na PF UM.