Obvestila

SKLEP o razpisu postopka kandidiranja in volitev za člane Senata Pravne fakultete Univerze v Mariboru iz vrst študentov

Datum objave: 01.02.2023 | Datum poteka: 10.03.2023

Obvestilo je poteklo!

V Senat članice se izvolijo tudi predstavniki študentov, ki morajo imeti status študenta, tako da ima Senat članice najmanj eno petino izvoljenih članov študentov (3. odst. 311. člena Statuta Univerze v Mariboru).

Kandidaturo lahko vloži vsak študent, ki je vpisan v posamezni letnik, absolvent ali podiplomski študent Pravne fakultete Univerze v Mariboru. Kandidat vloži svojo kandidaturo na predpisanem obrazcu za kandidaturo, ki je priloga tega sklepa (Obrazec) ter obvezno priloži originalno potrdilo o vpisu. Kandidaturo je potrebno oddati najkasneje do 17. 2. 2023 do 12. ure v zaprti kuverti v sprejemno pisarno Pravne fakultete Univerze v Mariboru, Mladinska ulica 9, 2000 Maribor s pripisom: »Kandidatura za člana Senata PF UM iz vrst študentov. Ne odpiraj!«.