Obvestila

PONOVNO VABLJENI MED POLICE KNJIŽNICE MIRKA ILEŠIČA PRAVNE FAKULTETE UNIVERZE V MARIBORU!

Datum objave: 02.06.2021 | Datum poteka: 30.09.2021

Obvestilo je poteklo!

Zaradi izboljšanja epidemioloških razmer bo od ponedeljka, 7. 6. 2021, v naši knjižnici spremenjen način poslovanja pri izposoji knjižničnega gradiva.

Tako bo ponovno omogočena samostojna izbira gradiva s knjižnih polic, obisk čitalnice in uporaba računalnikov.

Delovni čas knjižnice (vhod iz parkirišča na zadnji strani stavbe Pravne fakultete Maribor):

od ponedeljka do četrtka - od 8.00 do 16.00,
ob petkih - od 8.00 do 14.00
.

Še vedno vas prosimo, da gradivo, ki si ga želite izposoditi, naročite vnaprej v spletnem okolju COBISS/Moja knjižnica ali pošljete seznam gradiva na e-naslov: prfmb.knjiz@um.si. Rezervirano gradivo Vam lahko pošljemo tudi po pošti (na stroške uporabnika). Priporočamo vračilo gradivo v paketomat; vse vrnjeno gradivo bomo zadržali v 3-dnevni karanteni. Število študijskih mest bo omejeno, prav tako bo v uporabi omejeno število računalnikov. Obvezno je nošenje zaščitnih mask ter upoštevanje minimalne varnostne razdalje (vsaj 1,5 metra). Prosimo, da si ob prihodu in odhodu razkužite roke.

Veselimo se vašega obiska!

Kolektiv Knjižnice Mirka Ilešiča