Obvestila

POMEMBNO OBVESTILO! Lexpera d.o.o. podaljšuje dostop do portala IUS-INFO Profesionalni paket

Datum objave: 30.03.2020 | Datum poteka: 01.05.2020

Obvestilo je poteklo!

Vsem študentom Univerze v Mariboru Pravne fakultete bo Lexpera d.o.o. v obdobju razglašene epidemije s koronavirusom, omogočila neomejeni dostop do portala IUS-INFO Profesionalni paket.

Za pridobitev osebnega dostopa do portala IUS-INFO prosim, da na elektronski naslov diplome@lexpera.si

• pošljete sliko svoje študentske izkaznice
  • pisno izjavo, da boste dostop do portala IUS-INFO uporabljali izključno za osebne študijske namene.

V izjemnih primerih (npr. ko pišete zaključno nalogo oz. se pripravljate na katero od študentskih pravniških tekmovanj) in potrebujete članek iz novejših številk slovenskih pravniških revij (Pravna praksa, Podjetje in delo, Delavci in delodajalci...) – starejši članki iz teh revij so namreč že vključeni v profesionalni paket - lahko izjemoma zaprosite za posamezni članek na elektronski naslov narocnine@gvzalozba.si.

Upoštevajte, da morate za komunikacijo preko elektronske pošte uporabljati izključno študentski e-naslov (ime.priimek@student.um.si), s čimer izkazujete svojo identiteto.

Želimo vam uspešno uporabo portala IUS-INFO!