Izvajanje pedagoškega procesa na daljavo od 19.10 2020 do vključno 30.11.2020

Obvestilo je poteklo!

OBVESTILO V ZVEZI Z UKREPI ZA ZAJEZITEV ŠIRJENJA BOLEZNI COVID-19

Spoštovani študenti.

Glede na trenutno epidemiološko sliko v zvezi s SARS – CoV-2 (COVID19) in usmeritve ter priporočila NIJZ za varno izvajanje pedagoškega in znanstvenoraziskovalnega dela se od 19.10.2020 do vključno 30.11.2020pedagoški proces v celoti izvede na daljavo, in sicer po urniku za zimski semester študijskega leta 2020/2021.

V vmesnem času bo sicer lahko sprejeta tudi drugačna odločitev (vlade, ministrstva ali rektorja), o čemer vas bomo sproti obveščali.

Od 19. oktobra dalje velja:

1. Na daljavo se bodo izvajala vsa predavanja, seminarji in vaje na študijskih programih Pravne fakultete.

2. Režimi govorilnih ur visokošolskih učiteljev in asistentov ostajajo nespremenjeni in so objavljeni v AIPSU.

3. Fakulteta (do nadaljnjega) ostaja odprta. Odprt ostaja tudi referat fakultete. Knjižnica Mirka Ilešiča PF UM bo od 19.10. do vključno 23. 10. ZAPRTA. S 26. oktobrom 2020 bo odprta vsak delovni dan od ponedeljka do petka od 7.30-12. ure, dodatno pa še ob sredah od 13.-16. ure.

4. Na fakulteti še naprej velja spoštovanje vseh predpisanih higienskih ukrepov oz. Varnostnega protokola PF UM.

Če boste imeli v zvezi s potekom študijskega procesa na daljavo kakšne tehnične težave oz. boste za sodelovanje na predavanjih in vajah potrebovali kakšno dodatno tehnično opremo, vas prosimo, da to sporočite v referat za študentske zadeve.

Prizadevali si bomo najti ustrezno rešitev, da bo vsem omogočen kakovosten študij.

Za vsa dodatna vprašanja smo vam vsi zaposleni na Pravni fakulteti z veseljem na voljo.

Zahvaljujemo se Vam za razumevanje.

Uspešen študij in ostanite zdravi!