Izpitni termini v mesecu novembru in decembru 2020

Datum objave: 25.11.2020 | Datum poteka: 01.01.2021

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti.

Pri že razpisanih izpitnih terminih je v mesecu novembru in decembru 2020 prišlo do sprememb načina ocenjevanja (izpit se opravlja pisno in ustno na daljavo, samo ustno na daljavo,...) pri nekaterih učnih enotah oz. do odpovedi nekaterih izpitnih terminov. Vse spremembe so razvidne v spletnem AIPSU.

Režim takšnega načina ocenjevanja velja le pri izpitnih rokih, ki se bodo izvedli v mesecu novembru in decembru leta 2020, morda delno tudi v januarju leta 2021.

Spremenjen režim načina ocenjevanja velja izključno za tiste kandidate, ki bodo izpit opravljali v času veljave Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. Kot že pojasnjeno je način ocenjevanja razviden pri posameznem izpitu v spletnem AIPSU.

O izvedbi zimskega izpitnega obdobja vas bomo obvestili v januarju 2021.

Želimo vam uspešen študij in navkljub razmeram v katerih smo se vsi znašli, ostanite optimistični in pozitivni.

Referat za študentske zadeve