Obvestila

HIBRIDNA IZVEDBA REDNEGA ŠTUDIJA NA B1 IN B2 PROGRAMU IN IZVEDBA IZREDNEGA ŠTUDIJA NA DALJAVO

Datum objave: 17.11.2021 | Datum poteka: 30.01.2022

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti.

Obveščamo vas, da se bo pedagoški proces na rednih študijskih programih PF UM od četrtka, 18. 11. 2021, do zaključka zimskega semestra študijskega leta 2021/2022 izvajal hibridno. Hibridno se bo izvajal tudi pedagoški proces za ERASMUS študente.

V prostorih fakultete se izvedejo vse kontaktne ure (predavanja, seminarji in vaje) na rednih študijskih programih v »živo« ob upoštevanju pogoja PCT. Visokošolski učitelj oz. sodelavec poskrbi, da se istočasno vse kontaktne ure (ki se izvedejo v »živo«) predvajajo preko spletne aplikacije MS Teams. Za potrebe spremljanja pedagoškega procesa na daljavo visokošolski učitelj oz. sodelavec ustvari kodo v MS Teams in jo objavi v spletni učilnici Moodle.

S tem se zagotovi možnost oddaljenega spremljanja predavanj, seminarjev in vaj tudi tistim študentom, ki se iz utemeljenih razlogov ne morejo udeležiti pedagoškega procesa na fakulteti (zdravstvene omejitve, izolacija, karantena, tuji študenti, študenti s posebnimi potrebami itd.).

Študenti ste dolžni redno spremljati spletno stran fakultete in dosledno upoštevati razporeditev v posamezno skupino in predavalnico. Menjava skupine in predavalnice med pedagoškim procesom ni dovoljena.

Pedagoški proces na izrednih študijskih programih PF UM se v zimskem semestru študijskega leta 2021/2022 v celoti izvaja na daljavo.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.