Brezplačen dostop do portala IUS-INFO

Datum objave: 07.10.2020 | Datum poteka: 01.02.2021

Obvestilo je poteklo!

Lexpera d.o.o. podaljšuje dostop do portala IUS-INFO "standardni paket" tudi v študijskem letu 2020/2021.

Vsem študentom Pravne fakultete UM družba Lexpera, d.o.o. omogoča pridobitev osebnega uporabniškega imena in gesla za neomejeni dostop do vsebin portala IUS-INFO tudi v študijskem letu 2020/2021.

Za pridobitev osebnega dostopa do portala IUS-INFO prosim, da na elektronski naslov diplome@lexpera.si:

• pošljete sliko svoje študentske izkaznice;
  • podpisano priloženo Izjavo, da boste dostop do portala IUS-INFO uporabljali izključno za osebne študijske namene;
  • ob odločitvi za naročilo revije Pravna praksa po študentski ceni 17,45 EUR + DDV (5 %)/mesec bodo tekoči članki revije vidni tudi na vašem uporabniškem dostopu IUS-INFO, po pošti boste pa na dom dobivali tudi tiskani izvod revije.

Upoštevajte, da morate za komunikacijo preko elektronske pošte uporabljati izključno študentski e-naslov (ime.priimek@student.um.si), s čimer izkazujete svojo UM identiteto.

Če ste do portala IUS-INFO dostopali že v prejšnjem študijskem letu, morate v tem študijskem letu prošnjo za dostop poslati ponovno.

Želimo vam uspešno uporabo portala IUS-INFO!