Študentka Hana Šrot prejela nagrado za enega izmed najboljših govorcev na Willem C. Vis Moot tekmovanju

Datum objave: 19.04.2019 | Datum poteka: 31.12.2030

Ekipa študentov PF UM, ki so jo sestavljali  Elena Fridau, Petra Zupančič, Hana Šrot, Luka Kreitner in Stefan Danojević, se je v preteklih sedmih dneh udeležila prestižnega mednarodnega tekmovanja iz arbitražnega in mednarodnega pogodbenega prava Willem C. Vis Moot na Dunaju - enega izmed največjih, če ne kar največjega študentskega tekmovanja na svetu. Tekmovanja se je udeležilo krepko preko 300 ekip, tekmovalce pa so ocenjevali cenjeni arbitri s celega sveta.
Študentka Pravne fakultete Univerze v Mariboru Hana Šrot je za svoj izjemen nastop prejela nagrado za enega izmed najboljših govorcev na tekmovanju - honorable mention for individual oralist.
Gre za izjemen uspeh študentke in celotne ekipe, ki je delovala pod mentorstvom asistenta Denisa Baghrizabehija, Line Burkelc Juras in Leona Brulca.

Iskrene čestitke!