Kar trije visokošolski učitelji s Pravne fakultete UM med 10 NAJVPLIVNEJŠIMI PRAVNIKI LETA 2020

Datum objave: 18.11.2020 | Datum poteka: 31.12.2030

Na osrednjem slovenskem pravnem portalu IUS-INFO se je končal jubilejni, že 20. izbor, ki običajno poteka v delih. Izmed dvajsetih finalistov se je med najvplivnejše uvrstilo 10 pravnikov, ki so dobili največ glasov, med njimi so kar TRIJE s Pravne fakultete Univerze v Mariboru. Letos med izbranimi pravniki ni novih imen. Znova so skromno zastopane pravnice, saj sta se v deseterico najvplivnejših uvrstili le dve. Na splošno pa močan vpliv ohranjajo pravniki z akademskega področja — kar osem izmed njih je doktorjev oziroma doktoric znanosti.

Iskrene čestitke red. prof. dr. Janji HOJNIK, red. prof. dr. Juriju Toplaku in doc. dr. Mihi Šepcu.