Jubiljejna številka glasila študentov IUSTO IURE

Datum objave: 12.01.2021 | Datum poteka: 31.12.2030

Vljudno vabljeni k branju decembrske jubilejne številke glasila mariborskih študentov prava IUSTO IURE.

Iz uvodnika urednice glasila študentke Urške Grubač Kaučič: "V letu, ki smo ga študentje preživeli na fakulteti izza ekrana, naša fakulteta obeležuje slavnostni jubilej. Tako lahko rečemo, da se je naša fakulteta prelevila iz mične gospodične v pravo uglajeno gospo, ki lahko svojim študentom marsikaj ponudi. Njena paleta okusov se razprostira vse od širokega nabora študijskih predmetov, ki jih študentje skozi svoj študij spoznamo, do bolj neformalnih znanj, ki so za mlade pravnike še kako prepotrebna, kot so udeležba na tekmovanjih in sodelovanje pri raznih projektih. Pod svojim okriljem pa ta naša gospa gosti tudi ugledne pravnike, ki jim imamo študentje privilegij vsakodnevno prisluhniti na predavanjih."

Celotno vsebino preberite >> tukaj <<.