Izid monografije Krepitev medijske svobode v sodelovanju PF UM in Društva novinarjev Slovenije

Datum objave: 14.12.2022 | Datum poteka: 31.12.2030

Pri Univerzitetni založbi je v okviru študentskega projekta ŠIUM 2022, Krepitev medijske svobode, izšla monografija z 230 stranmi. Gre za sodelovanje Pravne fakultete Univerze v Mariboru z Društvom novinarjev Slovenije. Vodji projekta sta bila dr. Janja Hojnik in podpredsednik DNS Primož Cirman. Pri projektu so sodelovale študentke petih fakultet Univerze v Mariboru. Avtorice posameznih poglavij so Asja Lešnik, PF; Lara Pavli, FVV; Marina Hustić, PF; Tjaša Galič, PF; Maruša Lubej, FF (sociologija); Nina Planinšek, FERI (medijske komunikacije); Sara Vrečko EPF (markteing management) in Živa Šuta, PF.

Monografija je prosto dostopna na spletu >>> TUKAJ. Po novem letu bomo organizirali seminar s predstavitvijo knjige.