Gostili smo višjega sodnika gospoda Antona Panjana, predsednika Višjega sodišča v Ljubljani

Datum objave: 28.11.2022 | Datum poteka: 31.12.2030

V četrtek 24. novembra 2022 smo pri predmetu Civilno procesno pravo IT gostili višjega sodnika gospoda Antona Panjana, predsednika Višjega sodišča v Ljubljani.

Mnoga leta je s svojo pripravljenostjo pomagati v pomoč s svojim gostujočim predavanjem pri predmetu Civilno procesno pravo:IT in že vrsto leto študente Pravne fakultete Univerze v Mariboru pripravlja za pravniški državni izpit s kvalitetnim predavanjem o izdelavi sodbe. Pri svojem predavanju je predstavil tudi vlogo Višjega sodišča v Ljubljani in poudaril pomen instančnega odločanja.

Za predavanje se mu iskreno zahvaljujemo.

Za uspešno izvedbo predavanja v živo pa se zahvaljujemo Univerzitetni knjižnici Maribor in ravnateljici mag. Dunji Legat, ki nam je omogočila prostor Glazerjeve dvorane.