Dobrodelnost študentov študentskega sveta Pravne fakultete Univerze v Mariboru

Datum objave: 03.12.2019 | Datum poteka: 31.12.2030

Člani Študentskega sveta Pravne fakultete UM so 2. decembra 2019 obiskali Krizni center za mlade v Mariboru in izročili izkupiček dobrodelnega srečelova, ki je spomladi 2019 potekal na naši fakulteti.
Krizni center za mlade Maribor je bil ustanovljen leta 2000, je državna institucija in redna dejavnost Centra za socialno delo Maribor, namenjen pa je otrokom in mladostnikom, ki so v hudi stiski in je sami ne znajo razrešiti.

Za dobrodelni namen so skupaj zbrali 310€, za kar se člani študentskega sveta Pravne fakultete in Krizni center za mlade Maribor iskreno zahvaljujemo, saj so tako skupaj narisali nasmeh na obraze mladih v stiski in pripomogli k polepšanju prihajajočih praznikov.
Prav tako se zahvaljujejo vsem, ki so darovali nagradne dobitke:
Lars&Sven Burgers, Stadionshop Si, Europark Maribor, Insa Nepremičnine, Al Capone Maribor, Sssence cosmetics, Flaška.