Doc. dr. Marius C. Mensah na Erasmus+ pedagoški in raziskovalni izmenjavi

Datum objave: 24.07.2024 | Datum poteka: 31.12.2030

Docent dr. Marius C. Mensah je bil na enomesečni Erasmus+ pedagoški in raziskovalni izmenjavi na pravni fakulteti partnerske Univerze Antalya Bilim v Turčiji (21. 06. 2024 - 19. 07. 2024). V času svojega obiska je izvedel 20 ur predavanj ter se sestal s turškimi kolegi (Kerem Oz, Hale Akdag, Hilal Cecanpınar, Bengü Öz, Didem Durmaz).

To je bila tudi priložnost za predstavitev knjige Univerzitetne založbe Univerze v Mariboru z naslovom »Protecting Children's Rights in Civil, Criminal and International Law – Under a Touch of Digitalization« (ur. doc. dr. M. C. Mensah). Knjiga je bila izdana v okviru XI. turško-slovenskega simpozija, ki ga je povezovala prof. dr. Suzana Kraljić. To je bila tudi odlična priložnost za izboljšanje mednarodnega sodelovanja in utiranje poti mednarodnim izmenjavam študentov in zaposlenih s partnersko fakulteto iz Antalye.