Akademija ob 30. letnici delovnega in socialnega sodstva v Sloveniji

Datum objave: 24.05.2024 | Datum poteka: 31.12.2099

V sredo, 22. maja 2024, je v zlati dvorani Pravne fakultete Univerze v Ljubljani potekala Akademija ob 30. letnici delovnega in socialnega sodstva v Sloveniji, v sklopu katere je na okrogli mizi na temo »Sodno varstvo delovnih in socialnih pravic – quo vadis?« sodelovala tudi prof. dr. Darja Senčur Peček s Pravne fakultete Univerze v Mariboru.

Okroglo mizo je vodil prof. dr. Grega Strban (Pravna fakulteta UL), sodelovali pa so: dr. Marko Ilešič (sodnik na Sodišču EU), dr. Marko Bošnjak (sodnik Evropskega sodišča za človekove pravice), doc. dr. Špelca Mežnar (sodnica na Ustavnem sodišču RS), mag. Marijan Debelak (vodja Delovnega in socialnega oddelka Vrhovnega sodišča RS), mag. Biserka Kogej Dmitrovič (predsednica Višjega delovnega in socialnega sodišča RS), prof. dr. Darja Senčur Peček (Pravna fakulteta UM) in izr. prof. Luka Tičar (PF UL).