asist. Aljoša Polajžar, mag. prav.

Delovno mesto: Mladi raziskovalec
E-mail: aljosa.polajzar@um.si
Telefon: +386 (0)2 2504 242
Prostor: 015
Katedra: Katedra za delovno pravo
COBISS
SICRIS
Biografija:

Asist. Aljoša Polajžar, mag. prav. je mladi raziskovalec, asistent in doktorski študent pod mentorstvom prof. dr. Darje Senčur Peček na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru. Zaposlitev je nastopil s 1. oktobrom 2020 po zaključenem študiju prava (obdobje 2015-2020). Magistriral je na temo varstva zasebnosti na delovnem mestu v dobi digitalizacije (s področij delovnega prava, varstva osebnih podatkov (GDPR), prava človekovih pravic in EU). Je avtor številnih znanstvenih in strokovnih člankov s področja prava v angleškem in slovenskem jeziku (glej COBISS in SICRIS). Je pomočnik uredništva mednarodne znanstvene revije LeXonomica (WoS) za področje prava in ekonomije. Opravlja funkcijo fakultetnega koordinatorja mednarodnih Moot Court in Model United Nations (MUN) tekmovanj, ki se jih je kot tekmovalec in somentor v času študija udeleževal tudi sam.

Več o njem preberite tukaj: Linkedin