Mednarodna konferenca ob 75-letnici Splošne deklaracije človekovih pravic - 7. in 8. 12. 2023

KDAJ: v četrtek in petek, 7. in 8. decembra 2023

KJE: v predavalnici Auditorium Maximum na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru na Mladinski 9 v Mariboru

Vljudno vabljeni mednarodno konferenco, ki bo potekala 7. in 8. decembra 2023 na Pravni fakulteti Univerze v Mariborua, ob 75-letnici Splošne deklaracije človekovih pravic.

Konferenca se bo pričela v četrtek, 7.12.2023, ob 12.30.

Udeležba je brezplačna. Obvezna prijava na povezavi  >>> PRIJAVA.

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the authors only and do not necessarily reflect those of the European Union or the Directorate General Justice and Consumers (DG JUST). Neither the European Union nor DG JUST can be held responsible for them.

Financira Evropska unija. Izražena stališča in mnenja so le od avtorjev in ne odražajo nujno stališč Evropske unije ali Generalnega direktorata za pravosodje in potrošnike (DG JUST). Niti Evropska unija niti DG JUST ne moreta biti odgovorna zanje.