Doctoral Brunch Seminar - 7.12.2023

7. in 8. decembra 2023 bo na Pravni fakulteti UM potekala mednarodna konferenca ob 75-letnici Splošne deklaracije človekovih pravic. Konferenca se bo pričela v četrtek, 7.12.2023, ob 12.30, v dopoldanskem času pa bo potekal doktorski seminar za študente PF UM.

Zainteresirane doktorske študente vabimo, da povzetek svoje doktorske teme (do 200 besed) do 15. novembra 2023 posredujete na elektronski naslov petra.weingerl@um.si. Povzetek naj bo v angleščini. Predstavitvam bo sledila diskusija s profesorji.

Kje? Pravna fakulteta UM, Senatna soba (I. nadstropje)

Kdaj? 7.12.2023 ob 10. uri

Seminar bo potekal v angleškem jeziku.

Lepo vabljeni!

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the authors only and do not necessarily reflect those of the European Union or the Directorate General Justice and Consumers (DG JUST). Neither the European Union nor DG JUST can be held responsible for them.

Financira Evropska unija. Izražena stališča in mnenja so le od avtorjev in ne odražajo nujno stališč Evropske unije ali Generalnega direktorata za pravosodje in potrošnike (DG JUST). Niti Evropska unija niti DG JUST ne moreta biti odgovorna zanje.