Obvestila za študente

Tekmovanje Študentska pravda 2018 vabi k sodelovanju študente vseh pravnih fakultet

Datum objave: 4. June 2018 | Datum poteka: 31. December 2018

Spoštovani študenti,

letos se ponovno organizira tekmovanje študentov prava "Študentska pravda", iz znanja civilnega pravdnega postopka in civilnega materialnega prava.
K sodelovanju ste vabljeni vsi študenti pravnih fakultet, izvzemši študente prvih letnikov.

Podrobnosti tekmovanja, razen časovnice, ki bo izdana naknadno, so opisane v priloženem Pravilniku, pridan pa je še Primer za razreševanje
Prav tako najdete med objavljenimi prilogami navodila za prijavo k predmetu v e-učnem okolju, kjer boste registrirali ekipo.
Pisna in ustna faza tekmovanja se bosta izvedli v prihodnjem semestru (predvidoma bo rok za oddajo tožbe konec oktobra), medtem ko bodo prijave odprte do konca meseca julija. Vsakršna vprašanja lahko zastavite na forumu spletne učilnice, ko se enkrat prijavite v predmet (zgolj s prijavo k predmetu  namreč še ne boste avtomatsko registrirani tudi na tekmovanje). Obrnete se lahko tudi na Študentski svet PFUM.

Vljudno vabljeni k sodelovanju in pridobivanju novih izkušenj.