Govorilne ure

GOVORILNE IN TUTORSKE URE
učiteljev in asistentov

za študente Pravne fakultete Univerze v Mariboru

v študijskem letu 2016/2017
(3. oktober 2016 do 29. september 2017)

 

 


Ime in priimek učitelja oz. asistenta

 

Govorilna ura

splošna

 

Govorilna ura

tutorska

 

 

Dan

Ura

Dan

Ura

1.

Dr. Boštjan Brezovnik

po predhodni najavi po predhodni najavi

2.

Dr. Zlatko Dežman

četrtek

po predavanjih

četrtek

po predavanjih

3.

Dr. Aljoša Dežman

petek

12:00 – 13:00, po predhodni najavi po elektronski pošti

petek

12:00 – 13:00, po predhodni najavi po elektronski pošti

4.

Katja Drnovšek

ponedeljek

11:00 – 12:00

ponedeljek

10:00 – 11:00

5.

Klemen Drnovšek

torek

11:00 – 12:00

po dogovoru

6.

Dr. Aleš Ferčič

petek

12:00 – 13:00

četrtek

11:30, po predhodni najavi

7.

Dr. Janja Hojnik

sreda

10:00 – 11:00

sreda

11:00 – 12:00

8.

Dr. Borut Holcman

ponedeljek

11:00 – 12:00

ponedeljek

12:00 – 13:00, po predhodni najavi po elektronski pošti

9.

Dr. Tjaša Ivanc

ponedeljek

12:00 – 13:00

ponedeljek

13:00 – 14:00, po predhodni najavi po elektronski pošti

10. Dr. Šime Ivanjko pokličite na 041 705 287 oz. pišite na sime.ivanjko@um.si

11.

Dr. Tomaž Keresteš

četrtek

12:00 – 13:00

četrtek

13:00 – 14:00, po predhodni najavi

12.

Dr. Aleš Kobal

četrtek

12:00 – 13:00

četrtek

12:00 – 13:00

13.

Dr. Marijan Kocbek

torek

12:00 – 13:00

torek

13:00 – 14:00

14.

Dr. Damjan Korošec

po predavanjih

po predavanjih

15.

Dr. Rajko Knez

po predhodnem dogovoru na mail: rajko.knez@um.si po predhodnem dogovoru na mail: rajko.knez@um.si

16.

Dr. Suzana Kraljić


od 1.6. do 30.9.2017
po predhodnem dogovoru po elektronski pošti

od 1.6. do 30.9.2017
po predhodnem dogovoru po elektronski pošti

17.

Dr. Vesna Kranjc

torek

11:30 – 12:30

torek

10:30 – 11:30

18.

Dr. Janez Kranjc

takoj po predavanjih takoj po predavanjih

19.

Dr. Saša Prelič

torek

8:00  – 9:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

torek

9:00 – 10:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

20.

Mag. Jerneja Prostor

sreda

11:00 – 12:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

sreda

10:00 – 11:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

21.

Dr. Martina Repas

sreda

11:00 -12:00

sreda

12:00 -13:00

22.

Dr. Vesna Rijavec

od 31.5. do 30.9. bodo govorilne ure potekale po vnaprejšnjem dogovoru po elektronski pošti (vsaj dva dni pred željenim srečanjem) od 31.5. do 30.9. bodo govorilne ure potekale po vnaprejšnjem dogovoru po elektronski pošti (vsaj dva dni pred željenim srečanjem)

23.

Dr. Nataša Samec Berghaus

ponedeljek

12:00 – 13:00, po predhodni najavi po elektronski pošti

ponedeljek

11:00 – 12:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

24.

Dr. Darja Senčur Peček

ponedeljek

12:00 – 13:00

 

ponedeljek

 

13:00 -14:00

25. Jan Stajnko torek 11:00 - 12:00 torek 12:00 - 13:00
26. Dr. Miha Šepec četrtek in petek po vajah četrtek in petek po vajah

27.

Miha Šošić

sreda

12:00 – 13:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

sreda

13:00 – 14:00,
po predhodni najavi po elektronski pošti

28.

Dr. Bojan Škof

od 2.6. do 30.9.2017
po predhodnem dogovoru po elektronski pošti

 

od 2.6. do 30.9.2017
po predhodnem dogovoru po elektronski pošti

29.

Mag. Mojca Tancer Verboten

sreda

14:30 – 15:30

četrtek

14:00 – 15:00

30.

Dr. Jurij Toplak

torek

12:00 – 13:00

torek

13:00 – 14:00

31.

Dr. Matjaž Tratnik

torek

11:30 – 12:30

torek

12:30 – 13:30

32.

Dr. Renato Vrenčur

petek

11:00 – 12:00

petek

12:00 – 13:00

 

       Govorilne in tutorske ure bodo učitelji in asistenti izvajali v svojih kabinetih na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru.