OBVESTILO ZA ŠTUDENTE – TEME ZAKLJUČNIH DEL NA B1 IN B2

Datum objave: 05.12.2016 | Datum poteka: 31.01.2017

Obvestilo je poteklo!

Teme diplomskih del za 1. in 2. stopnjo programa Pravo bodo razpisane in objavljene v četrtek 8. 12. 2016 ob 10. uri na spletni strani PF.

1. stopnja: vsak visokošolski učitelj bo razpisal 8 tem zaključnih del (največ 3 teme lahko visokošolski učitelj dogovori s študentom),
2. stopnja: vsak visokošolski učitelj bo razpisal 4 teme zaključnih del (največ 2 temi pa lahko visokošolski učitelj dogovori s študentom),

Rok za prijavo teme:

• Na 1. stopnji se tema prijavi najkasneje takrat, ko študent opravi vseh 26 izpitov.
  • Na 2. stopnji se tema prijavi najkasneje v zadnjem semestru 2. letnika.

Če študent teme ne prijavi v roku, ga pristojni referat pozove, da v roku 15 dni od prejema poziva to stori.

Pred prijavo izbrane  teme mora študent pridobiti soglasje mentorja. Tema se prijavi na obrazcu:

Pisno prijavo s soglasjem mentorja študent odda v referatu za študentske zadeve. Šele po oddaji navedenih dokumentov se šteje, da je študent temo prijavil (in je zato tema tudi zasedena oz. ni več na voljo drugim študentom).

Na spletni strani fakultete: http://www.pf.um.si/studij/teme-zakljucnih-del se bo tedensko posodabljal seznam zasedenih/nezasedenih razpisanih tem, kjer bodo študenti lahko preverili, če je določena tema še prosta.

Podrobnosti v zvezi z zaključnim delom urejata:

• PRAVILNIK o postopku priprave in zagovora diplomskega dela na dodiplomskem študiju št: A3/2008 41 AG (Neuradno prečiščeno besedilo – NPB1) in
  • PRAVILNIK o postopku priprave in zagovora magistrskega dela na študijskih programih 2. stopnje UM (Neuradno prečiščeno besedilo – NPB1).