Izvrstna uvrstitev ekipe študentov naše fakultete na uglednem mednarodnem tekmovanju iz prava EU

Datum objave: 12.01.2017 | Datum poteka: 31.12.2017

Novica je potekla!

Ekipa PF UM se je na uglednem mednarodnem tekmovanju iz prava EU: European Law Moot Court Competition uvrstila med 48 najboljših ekip po pisnem delu tekmovanja, v katerem so ocenjevali kvaliteto vlog na strani tožnika in toženca in se bo od 23. do 26. februarja 2017 s konkurenčnimi pravnimi fakultetami pomerila v regionalnem finalu v Gothenburgu na Švedskem.

Ekipo sestavljajo: Tim Mijailović, Aljoša Polajžar, Špela Stanec. Mentorji, ki ekipi pomagajo so študentka Lina Burkelc Juras ter profesorji dr. Ferčič, dr. Knez, dr. Hojnik. Tekom priprav sta ekipi pomagali tudi doc. dr. Vita Jagrič z EPF UM ter prof. dr. Tatjana Jovanić s PF iz Beograda, ki je bila oktobra 2016 gostujoča predavateljica na PF UM.

Iskrene čestitke v imenu kolektiva Pravne fakultete in vse dobro na Švedskem.
Srečno!