Obvestila

Tekmovanje Študentska pravda 2018 vabi k sodelovanju študente vseh pravnih fakultet

Datum objave: 04.06.2018 | Datum poteka: 31.12.2018

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti,

letos se ponovno organizira tekmovanje študentov prava "Študentska pravda", iz znanja civilnega pravdnega postopka in civilnega materialnega prava.
K sodelovanju ste vabljeni vsi študenti pravnih fakultet, izvzemši študente prvih letnikov.

Podrobnosti tekmovanja, razen časovnice, ki bo izdana naknadno, so opisane v priloženem Pravilniku, pridan pa je še Primer za razreševanje
Prav tako najdete med objavljenimi prilogami navodila za prijavo k predmetu v e-učnem okolju, kjer boste registrirali ekipo.
Pisna in ustna faza tekmovanja se bosta izvedli v prihodnjem semestru (predvidoma bo rok za oddajo tožbe konec oktobra), medtem ko bodo prijave odprte do konca meseca julija. . Vsakršna vprašanja lahko zastavite na forumu spletne učilnice, ko se enkrat prijavite v predmet (zgolj s prijavo k predmetu  namreč še ne boste avtomatsko registrirani tudi na tekmovanje). Obrnete se lahko tudi na Študentski svet PFUM in na naslov studentska.pravda@um.si.

Vljudno vabljeni k sodelovanju in pridobivanju novih izkušenj.

V Mariboru, junij 2018