Sodeluj pri nastajanju študentskega glasila IUSTO IURE

Datum objave: 07.04.2020 | Datum poteka: 01.05.2020

Obvestilo je poteklo!

Iusto iure je bilten študentov prava. Le tem dopušča, da se strokovno izpopolnjujejo tudi izven študijskega procesa. Sodelovanje vam bo ponudilo možnost izpopolnjevanja veščin pravnega raziskovanja in pisanja.

Do 15.4.2020 mora študent, ki bi rad pisal članek na e-poštni naslov:urska.grubac@student.um.si posredovati temo članka ter kratek opis teme. V kratek opis naj študent vključi problematiko o kateri bi rad pisal ter predstavi glavne izhodiščne točke članka. Problematika mora biti aktualna ter se navezovati na študentsko pravno problematiko (ideje tem: študentsko delo in kako je le to urejeno – problematike, študij in kaj nam le ta nudi itd.). Nato bo strokovna komisija napravila izbor ter študente, ki bodo na podlagi predloga izbrani, obvestila o nadaljnjem postopku.

Iusto iure bo objavljen na spletni strani Pravne fakultete Univerze v Mariboru. Prav tako si ga bomo prizadevali natisniti.

Pretekle izvode biltena lahko pregledaš >> tukaj <<.