Obvestila

Sodelovanje pri študentskem ŠIPK projektu: Temeljne pravice in izzivi digitalizacije: od pravne ureditve do prakse - rok za prijavo 18.2.2020

Datum objave: 10.02.2020 | Datum poteka: 19.02.2020

Obvestilo je poteklo!

Pravna fakulteta Univerze v Mariboru je bila pod vodstvom doc. dr. Petre Weingerl uspešna pri pridobitvi študentskega projekta, ki ga bo izvajala v sodelovanju z Zavodom PIP, z naslovom: »Temeljne pravice in izzivi digitalizacije: od pravne ureditve do prakse«. Projekt se bo izvajal 4 mesece, sodelujoči študenti pa bodo za delo na projektu prejeli plačilo.

V kolikor vas zanima raziskovalno projektno delo, vljudno vabimo študente/študentke Pravne fakultete (1.st. UNI in 2.st. MAG), da se prijavite za sodelovanje. Prijava na projekt je mogoča do vključno 18. 2. 2020 (na mail: petra.weingerl@um.si). Prijavi priložite krajše motivacijsko pismo in predstavitev s podatkom o letniku in stopnji študija.

Vabljeni k prijavi!