JESENSKA ŠOLA Pravo pred izzivi digitalne (r)evolucije

3 dnevi
15 predavateljev
7 pravnih področij
...in neprecenljive možnosti za pridobivanje novega znanja!

Inštitut za kriminologijo pri Pravni fakulteti v Ljubljani in Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani študente vseh pravnih fakultet vabita na jesensko šolo "Pravo pred izzivi digitalne revolucije", ki bo med 25. in 27. septembrom potekala na Pravni fakulteti v Ljubljani.

Razvoj informacijsko komunikacijske tehnologije, umetne inteligence, tehnologij veriženja podatkovnih blokov in računalništva v oblaku je v temeljih spremenil svet v katerem živimo in ga bo gotovo spreminjal tudi v prihodnje. Pravu se v tem hitro spreminjajočem okolju vse prevečkrat očita, da se ne uspe prilagoditi ter zato nikakor ne ustreza digitalnemu okolju, ki ga poskuša regulirati. S kakšnimi izzivi se pravo sooča v dobi digitalne revolucije in kaj bo prinesla prihodnost?

Na jesensko šolo se lahko prijavijo študentje vseh pravnih fakultet na vseh treh stopnjah bolonjskega študija, udeležba pa je BREZPLAČNA.