Izbirni predmet - najava predmetov

Datum objave: 15.11.2019 | Datum poteka: 18.11.2019

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti.

Obveščamo vas, da bo postopek izbire izbirnih predmetov (2. krog) v "e-aplikaciji izbirni predmeti" odprt v ponedeljek, 18.11.2019, ob 12. uri.

Pred vpisom izbirnih predmetov bi vas želeli seznaniti z naborom izbirnih predmetov na obeh stopnjah študija, ki jih je potrdil Senat PF UM.

Za redno obliko študija bo posamezni izbirni predmet Univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Pravo na izbiro, dokler ga ne bo izbralo 15 študentov. Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo 15  študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Za redno obliko študija bo posamezni izbirni predmet Magistrskega študijskega programa 2. stopnje Pravo na izbiro, dokler ga ne bo izbralo 27 študentov. Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo 27  študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Če vpisa izbirnih predmetov do 21. novembra 2019 do 12. ure ne boste uredili, vam bo izbirne predmete določila fakulteta.Sprememba izbire izbirnih predmetov po tem datumu ni več možna.

Senat Pravne fakultete Univerze v Mariboru razpiše devet (9) izbirnih predmetov na rednem študiju Univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje »Pravo«, ki se bodo izvedli v študijskem letu 2019/2020 v letnem semestru 3. letnika, in sicer:

1. Lokalna samouprava

izvajalec: izr. prof. dr. Boštjan Brezovnik

2. Nepremičninsko pravo

izvajalec: izr. prof. dr. Renato Vrenčur

3. Pravo varstva okolja

izvajalec: red. prof. dr. Rajko Knez

4. Prekrškovno pravo

izvajalec: red. prof. dr. Bojan Tičar

5. Transportno pravo

izvajalka: red. prof. dr. Vesna Kranjc

6. Pravo intelektualne lastnine