14-dnevna praksa v odvetniški pisarni odvetniški pisarni dr. Urške Kežmah

Datum objave: 04.07.2022 | Datum poteka: 17.07.2022

Obvestilo je poteklo!

Odvetniška pisarna dr. Urške Kežmah, Partizanska cesta 16, 2000 Maribor vabi k sodelovanju študenta/-ko višjih letnikov prve stopnje študijskega programa »Pravo« Pravne fakultete Maribor oz. druge stopnje študijskega programa »Pravo« Pravne fakultete Univerze v Mariboru, ki bo konec meseca avgusta in v začetku meseca septembra 2022 opravljal/-a 14 – dnevno prakso v odvetniški pisarni v sklopu katere boste imeli priložnost spoznati raznolika področja dela v odvetniški pisarni. Kot prednostni kriterij pri izbiri se bo upoštevala udeležba na tekmovanju Študentska pravda.

Odvetniška pisarna odvetnice dr. Urške Kežmah je bila v letu 2018 ustanovljena s ciljem, da bi strankam zagotavljali edinstvene in celovite pravne rešitve, oblikovane na podlagi bogatega strokovnega znanja, pridobljenih dolgoletnih izkušenj, skupnih vrednot in želj strank. Ključna področja delovanja so pravno svetovanje in zastopanje strank v civilnih, delovnih in gospodarskih sporih, reševanje inšpekcijskih, izvršilnih in prekrškovnih postopkov, kakovostno svetovanje na področju varstva osebnih podatkov (GDPR) in informacijskega prava ter učinkovito vodenje mediacijskih postopkov. Svojim strankam zagotavljamo inovativne rešitve in celostno svetovanje ter vitalnost v smislu novih informacijskih tehnologij, zaradi katerih so naše storitve kvalitetnejše in hitrejše.

Prijave: Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo do 15. 07. 2022 na e-poštni naslov: petra.zupancic@kezmah.si. Tudi morebitna vprašanja po dodatnih informacijah prosim naslovite na isti e-poštni naslov.