Sodelovanje študentov v projektu E-odvetnik 4.0

Datum objave: 11.07.2018 | Datum poteka: 31.07.2018

Novica je potekla!

Pravna fakluteta Univerze v Mariboru je začela z izvajanjem projekta Model prilagajanja odvetniških storitev tehnološkemu napredku – E-odvetnik v industriji 4.0. Zaradi razgibane narave projekta v njem sodelujejo študetni Pravne fakultete, Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko ter Ekonomsko-poslovne faklutete Univerze v Mariboru, kar zagotavlja interdisciplinarno preučitev pomena tehnološkega napredka na pravo.

Na sliki so sodelujoči študenti, ki so izkazali interes in željo po udejstvovanju v aktivnostih, ki ponujajo več kot zgolj tradicionalno sedejnje na študijskih klopeh. Študenti delujejo pod mentorstvom izr. prof. dr. Tjaše Ivanc in doc. dr. Simone Sternad Zabukovšek, ki sta pedagoški mentorici ter asistentom Klemnom Drnovškom, ki je strokovni sodelavec v projektu.

Projekt se izvaja v okviru programa »Projektno delo z negospodarskim in neprofitnim sektorjem v lokalnem in regionalnem okolju – Študentski inovativni projekti za družbeno korist 2016–2020«.

Program sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.