Sodelovanje na mednarodnem posvetu na Pravni fakulteti Univerze v Splitu

Datum objave: 06.11.2018 | Datum poteka: 31.12.2020

Novica je potekla!

Dne 25. in 26. oktobra 2018 sta prof. dr. Suzana Kraljić ter asistentKristjan Zahrastnik s prispevkoma sodelovala na mednarodnem posvetovanju „Aktualnosti građanskog procesnog prava – nacionalna i usporedna pravnoterorijska i praktična dostignuća “, v organizaciji Pravne fakultete Univerze v Splitu.

Prof. dr. Suzana Kraljić je predstavila Sporazumno razvezo pred notarjem v luči novega slovenskega Družinskega zakonika, asistent Kristjan Zahrastnik pa je v sodelovanju s prof. dr. Tjašo Ivanc predstavil prispevek z naslovom New dimensions of evidence taking in civil proceedings – the question of impact of ICT on traditional rules of evidence law (case of Slovenia).

Delegacija iz PF UM pa si je ogledala tudi Laboratorij za forenzično in biološko antropologijo, Univerzitetnega oddelka za forenzično znanost Univerze v Splitu, njihovo kostno zbirko ter pokukala v univerzitetno knjižnico Univerze v Splitu.