Delavnica »Korupcijska tveganja v medicini – novejša izhodišča«

Datum objave: 11.11.2022 | Datum poteka: 02.12.2022

Dogodek je potekel!

Vljudno vabljeni na delavnico »Korupcijska tveganja v medicini – novejša izhodišča«, ki jo ponovno organizira Center za medicinsko pravo Pravne fakultete Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zdravniško zbornico Slovenije. Že lani je bila delavnica velik uspeh. V kolikor ste že prijavljeni na delavnico, se vam zahvaljujemo za prijavo in se veselimo srečanja po spletu.

Delavnica bo potekala v sredo, dne 30. novembra 2022  po spletu, pri čemer vam bomo pravočasno posredovali spletno povezavo.

Vsebina delavnice je namenjena zdravnikom, zobozdravnikom, pravnikom in vsem, ki jih to področje zanima.

Tematika dogodka je pereča in aktualna, o njej pa bodo svoje znanje in poglede predstavili ugledni strokovnjaki s področja medicine in prava.

Vabimo vas, da se nam pridružite, saj bo ob obilici novih znanj in spoznanj dovolj časa tudi za konstruktiven razgovor in diskusijo o tej problematiki.

V prilogi je program delavnice, za dodatne informacije smo na voljo na dekanat.pf@um.si.

Prijava je mogoča na povezavi >>>IZPOLNITE OBRAZEC Korupcijska tveganja v medicini 30.11.2022.