VII. Mednarodna doktorska znanstveno-raziskovalna konferenca 2018

Datum objave: 15.03.2018 | Datum poteka: 31.05.2018

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani profesorji in doktorski študentje,

vabimo vas k sodelovanju na VII. Mednarodni doktorski znanstveno-raziskovalni konferenci 2018, ki jo organizirata Evropska pravna fakulteta in Fakulteta za državne in evropske študije.

Doktorska konferenca bo potekala v sredo, 30. maja 2018 v prostorih Evropske pravne fakultete v Ljubljani, Cankarjevo nabrežje 11.

Prispevki, predstavljeni na doktorski konferenci, bodo objavljeni v konferenčnem zborniku, nekateri izbrani prispevki pa bodo objavljeni tudi kot članki v reviji DIGNITAS.

Predstavitev prispevkov bo potekala v slovenskem ali angleškem jeziku.

Ne spreglejte:

Rok za oddajo prijave na konferenco: 30. 3. 2018

Rok za oddajo konferenčnih znanstvenih prispevkov: 06. 05. 2018

Vabljeni k sodelovanju!

Dear PhD students and Professors,

We kindly invite you to the VII. International doctoral scientific conference on law, administration and real estate, organised by the New university, European Faculty of Law, Faculty of Government and European Studies and Faculty of Slovenian and International Studies, Slovenia.

When: May 30 2018

Where: European Faculty of Law, Cankarjevo nabrežje 11, 1000 Ljubljana, Slovenia

Papers presented at the doctoral conference will be published in the Proceedings, some selected papers will also be published as scientific articles in the journal Dignitas.

Presentation of the papers will be held in Slovenian or English language.

Application deadline: March 30 2018

Conference paper deadline: May 6 2018

Please send the application form and conference paper to: knjiznica@nova-uni.si