Vabimo vas na predstavitev knjige zaslužnega prof. dr. Silva Devetaka

Datum objave: 23.03.2018 | Datum poteka: 28.03.2018

Obvestilo je poteklo!

Evropsko združenje študentov prava ELSA Maribor in Društvo študentov prava Univerze v Mariboru v sodelovanju s Pravno fakulteto Univerze v Mariboru, organizirajo predstavitev knjige European Union - Decide or Perish, ki bo v torek, 27. marca 2018, ob 12. uri, v predavalnici Auditorium Maximum na Pravni fakulteti Univerze v Mariboru.

ISCOMET - Inštitut za etnične in regionalne študije iz Maribora je izdal knjigo s provokativnim naslovom 'European Union - Decide or Perish. The major risks of the European Union is confronted with'. Knjigo so napisali sodelavci inštituta, štirje mednarodno priznani strokovnjaki: prof. Jan Berting (NIZ), prof. dr. Silvo Devetak (SLO), prof. Hüsamettin Inaç (TUR) in prof. Christiane Villain-Gandossi (FRA). Prispevki vsebujejo strokovne razmisleke o prihodnosti EU ter o najbolj perečih vprašanjih, s katerimi se sooča in se bo soočala EU.

Delo bo predstavil prof. dr. Silvo Devetak.

Profesorji in asistenti, ki imajo v tem času predavanja oziroma vaje, študente napotijo na predstavitev knjige in študijske obveznosti preložijo na popoldanski čas.

Veselimo se srečanja z vami!