Predavanje INFORMACIJSKI VIRI S PODROČJA PRAVA

Datum objave: 20.11.2017 | Datum poteka: 23.11.2017

Obvestilo je poteklo!

Drage študenti, študentke in zaposleni Pravne fakultete UM.
Študentski svet pripravlja predavanje na temo Informacijskih virov s področja prava, ki ga bo za nas izpeljala mag. Natalija Orešek. Predavanje je za študente prava zelo poučno in primerno za vse študente, obeh stopenj študija.

Gre za seznanitev študentov s spletnimi viri, ker ostajajo mnogim študentom neznanka, so pa izredno pomembni, že z vidika sodne prakse.

Naučili se bomo:

- relevantni pravni viri na spletu

- knjižnica Mirka Ilešiča

- viri dostopni na PF UM

- kako do virov in uporaba le teh

- viri na UM

- oddaljeni dostop do virov

Predavanje bo potekalo v četrtek, 23. 11.  ter v četrtek,  30. 11.  ob 12.30 uri v Senatni sobi Pravne fakultete. Predavanje traja okvirno dve študijski uri. Udeleženci naj s seboj prinesejo prenosne računalnike.

*** V knjižnici Mirka Ilešiča prilagamo seznam, v katerega se vpišejo zainteresirani na termin predavanja, ki jim ustreza  oziroma na termin, ko se ga bodo udeležili.

Vljudno vabljeni,

vaš ŠS PF UM