Kandidatura za tutorje študentom

Datum objave: 09.08.2017 | Datum poteka: 01.10.2017

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani študenti Pravne fakultete UM!
Študentski svet Pravne fakultete UM v skladu s prakso preteklih let, odpira prijave na mesta tutor študent, ter koordinator tutorjev študentov.

Prijavnice, ki so v prilogi najdete tudi na spletni strani Študentskega sveta (http://sspfum.si/), ob obrazcu pa je potrebno priložiti še motivacijsko pismo in ohranjati predpisano povprečje. Tutorstvo je na naši fakulteti zelo dobro razvejano, na kar kažejo odzivi študentov, zato si to kvaliteto želimo ohranjati, hkrati pa h kandidiranju spodbuditi tudi nove potencialne tutorje. Če rad pomagaš sošolcem, mlajšim kolegom ali pa ti je enostavno katero področje pisano na kožo, si zagotovo pravi kandidat za tutorja.

Kandidaturo oddate v zaprti ovojnici v Klubski sobi Pravne fakultete  - predalček ŠS PF, z pripisom kam kandidirate in pripisom - ne odpiraj.

ROK - koordinator tutorjev: 29.8.2017 do 12.00 ure.
ROK - tutor: 5.9. 2017 do 12.00 ure.

Študentski svet bo kandidate o razgovoru obvestil naknadno, po prejemu kandidatur.

Vaš ŠS