Obvestila

Izbirni predmeti - 3. letnik, I. stopnja Pravo- rok za izbiro: 19.10.2018 do 12. ure

Datum objave: 15.10.2018 | Datum poteka: 19.10.2018

Obvestilo je poteklo!

Na osnovi sklepa Senata Pravne fakultete Univerze v Mariboru z dne 15. 10. 2018 vas obveščamo, da se bodo v študijskem letu 2018/2019 v Univerzitetnem študijskem programu 1. stopnje Pravo za redno obliko študija v 3. letniku v letnem semestru izvajali naslednji izbirni predmeti: Lokalna samouprava, Mednarodno gospodarsko pravo, Nepremičninsko pravo, Pravo varstva okolja, Prekrškovno pravo, Transportno pravo, Pravo intelektualne lastnine, Insolvenčno pravo, Pravo trga kapitala in vrednostnih papirjev.

Za redno obliko študija bo posamezni izbirni predmet Univerzitetnega študijskega programa 1. stopnje Pravo na izbiro, dokler ga ne bo izbralo 15 študentov. Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo 15  študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Vpis izbirnih predmetov se prične 15. oktobra 2018 ob 12. uri v »e-aplikaciji izbirni predmeti«.Potem ko bo določen izbirni predmet izbralo maksimalno število študentov, predmet ne bo več na izbiro drugim študentom.

Če vpisa izbirnih predmetov do 19. oktobra 2018 do 12. ure ne boste uredili, vam bo izbirne predmete določila fakulteta.Sprememba izbire izbirnih predmetov po tem datumu ni več možna.