Delo Expres - brezplačna uporaba

Datum objave: 02.10.2016 | Datum poteka: 02.10.2017

Obvestilo je poteklo!

Študenti, ne spreglejte enkratne priložnosti brezplačnega enoletnega dostopa do dnevnih novic!

Za vse študente Univerze v Mariboru, ki ste v študijskem letu 2016/2017 vpisani na redni študij, bo od 1. oktobra 2016 do 30. septembra 2017 možna brezplačna uporaba Delove aplikacije Delo Ekspres. Aplikacija za pametne telefone in tablične računalnike ti omogoča dostop do najpomembnejših dnevnih novic kjerkoli in kadarkoli. Delo Ekspres prinaša novice vsak dan v letu – od ponedeljka do petka izhaja ob 6. in 18. uri, med vikendom in ob praznikih pa izide le ob 6. uri. Izpostavljene so najpomembnejše zgodbe dneva, ki te seznanijo s ključnim dogajanjem v Sloveniji in po svetu, hkrati pa lahko dostopaš do vremenske napovedi in napovedi kulturnih dogodkov.

Kodo za brezplačen dostop do aplikacije pridobiš s klikom na: promo.delo.si/ekspresUMB. Aplikacijo pa lahko namestiš na naprave z operacijskima sistemoma iOS (iTunes) in Android (Google Play). Tukaj so dostopna tudi navodila za aktivacijo kode v aplikaciji.

Več informacij o aplikaciji Delo Ekspres najdete tukaj.

(vir: Študentski svet Univerze v Mariboru)