Pretekle objave

D010001 - ASISTENT ZA PODROČJE MEDNARODNO JAVNO PRAVO, ŠDM: 2003043,

V KATEDRI ZA MEDNARODNO PRAVO IN MEDNARODNE ODNOSE,

ZA NEDOLOČEN ČAS, S POLNIM DELOVNIM ČASOM, M/Ž

Za delovno mesto D010001 - ASISTENT ZA PODROČJE MEDNARODNO JAVNO PRAVO, ŠDM: 2003043, mora kandidat/kandidatka poleg zakonsko predpisanih pogojev, izpolnjevati še naslednje pogoje:

• zahtevana stopnja izobrazbe: VII/2;Klasius SRV: Sedma raven: Visokošolsko izobraževanje druge stopnje in podobno izobraževanje/ visokošolska izobrazba druge stopnje in podobna izobrazba; Klasius P: 38 - Pravne vede;
  • zahtevana smer izobrazbe: pravna, družboslovna;
  • zahtevani posebni pogoji: diplomant na univerzitetnem študijskem programu na eni od navedenih študijskih smeri, izvolitev v ustrezen naziv;
  • zahtevana znanja: organizacijske sposobnosti, ravnanje z avdiovizualno opremo, računalniška znanja: MS Windows, Word, Excel, internet, e-pošta, el. poslovanje;
  • zahtevani jeziki: aktivno znanje enega svetovnega jezika.

Vlogo z ustreznimi dokazili o izpolnjevanju pogojev naj kandidati/kandidatke posredujejo po pošti na naslov "Pravna fakulteta Univerza v Mariboru, Mladinska ulica 9, 2000 Maribor".

Rok prijave: od 26. 6. 2017 do 1. 7. 2017

- Mladi raziskovalec - rok prijave do 22.6.2017 - več o razpisu

- Visokošolski učitelj za področje Evorpsko pravo - rok prijave 21.6.2017 - več o razpisu

- Visokošolski učitelj za področje Civilno pravo - rok prijave 21.6.2017 - več o razpisu

D010001 Asistent za predmetno področje civilno pravo, šdm: 2003151,
v Katedri za civilno, mednarodno, zasebno in primerjalno pravo,

za določen čas dveh (2) let,

s krajšim delovnim časom, 8 ur na teden, (M/Ž)

Za delovno mesto D010001 Asistent za predmetno področje civilno pravo, šdm: 2003151, mora kandidat/kandidatka poleg zakonsko predpisanih pogojev, izpolnjevati še naslednje pogoje:

• zahtevana stopnja izobrazbe: VII/2;Klasius SRV: Sedma raven: Visokošolsko izobraževanje druge stopnje in podobno izobraževanje/ visokošolska izobrazba druge stopnje in podobna izobrazba; Klasius P: Pravne vede;
  • zahtevana smer izobrazbe: pravna, družboslovna;
  • izvolitev v naziv asistent za ustrezno predmetno področje;
  • diplomant na univerzitetnem študijskem programu pravo;
  • zahtevana znanja: organizacijske sposobnosti, ravnanje z avdiovizualno opremo
  • računalniška znanja: MS Windows, Word, Excel, internet, e-pošta, el. poslovanje;

Rok prijave: od 5. 6. 2017 do 8. 6. 2017

v Katedri za kazensko pravo
,

za nedoločen čas, s polnim delovnim časom (M/Ž)

Za delovno mesto D019001 VISOKOŠOLSKI UČITELJ za področje kazensko materialno pravo in kazensko procesno pravo, šdm: 2003038, mora kandidat/kandidatka poleg zakonsko predpisanih pogojev, izpolnjevati še naslednje pogoje:

• zahtevana stopnja izobrazbe: IX. tarifna skupina;
  • zahtevana smer izobrazbe: pravna, družboslovna; Klasius SRV: Osma raven: Visokošolsko izobraževanje tretje stopnje in podobno izobraževanje/visokošolska izobrazba tretje stopnje in podobna izobrazba; Klasius P: 38 - PRAVNE VEDE;
  • Zahtevani posebni pogoji: doktor znanosti, izvolitev v ustrezen naziv;
  • zahtevana znanja: računalniška znanja: MS Windows, Word, Excel, Internet, e-pošta, el poslovanje;
  • zahtevani jeziki: aktivno znanje enega svetovnega jezika.

Pogodba o zaposlitvi z izbranim/o kandidatom/tko se sklene za nedoločen čas, s polnim delovnim časom.

Rok prijave: od 6. 6. 2017 do 9. 6. 2017

J032026 – Tehnični delavec II v Tajništvu Pravne fakultete,

za nedoločen čas, s polnim delovnim časom, s poskusnim delom en (1) mesec, (M/Ž)

Za delovno mesto J032026 – Tehnični delavec II v Tajništvu Pravne fakultete, mora kandidat/kandidatka poleg zakonsko predpisanih pogojev, izpolnjevati še naslednje pogoje:

Za delovno mesto J032026 TEHNIČNI DELAVEC II, mora kandidat/kandidatka poleg zakonsko predpisanih pogojev, izpolnjevati še naslednje pogoje:

• zahtevana stopnja izobrazbe: II

• zahtevana smer izobrazbe: osnovnošolska izobrazba.

Rok prijave: od 7. 6. 2017 do 15. 6. 2017