Naše študente, zmagovalce MUNLaws je sprejela ministrica dr. Maja Makovec Brenčič

Datum objave: 19.12.2016 | Datum poteka: 31.12.2017

Novica je potekla!

Dne 19.12.2016 je potekal sprejem pri ministrici za izobraževanje, znanost in šport dr. Maji Makovec Brenčič, ki je v prostorih ministrstva sprejela dijakinje in dijake, študentke in študente ter njihove mentorice in mentorje, ki so v minulem letu dosegli vidne rezultate na mednarodnih tekmovanjih iz znanj, med drugim tudi ekipo Pravne fakultete Maribor, ki je osvojila naziv Best University Delegation na mednarodnem tekmovanju MUNLawS.

Na sliki so študenti Pravne fakultete Univerze v Mariboru in sicer Petra Zupančič, Nikola Georgievski in Leon Lah ter mentor Jan Stajnko z ministrico dr. Majo Makovec Brenčič.

Več o novici si lahko preberete na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.