Dekanica prof. dr. Rijavec in prof. dr. Kraljić na Univerzi v Istanbulu, Turčija

Datum objave: 03.10.2017 | Datum poteka: 12.11.2017

Novica je potekla!

Dekanica prof. dr. Vesna Rijavec in izr. prof. dr. Suzana Kraljić sta v času od 26. do 28. septembra 2017 obiskali Ozyegin Univerzo v Istanbulu, Turčija. Obisk je bil večnamenski, saj sta se aktivno udeležili "VI. Turkish - Slovenia Comparative Law Symposium", imeli delovni sestanek s turškimi partnerji o bilateralnem projektu, ki poteka med pravnima fakultetama, si ogledali Ozyegin Univerzo ter načrtovali nadaljnje sodelovanje. Na omenjenem simpoziju je prof. dr. Rijavec spregovorila o zaščiti otrokovih interesov med in po razvezi zakonske zveze, medtem ko je izr. prof. dr. Kraljić govorila o otrokovih koristih s posebnim poudarkom na 12. členu KOP.