Potrdilo knjižnice o poravnanih obveznostih

V skladu z 38. členom Knjižničnega reda morajo študenti, ki so tik pred zaključkom študija oz. se želijo izpisati iz fakultete, dokumentaciji priložiti še Potrdilo o poravnanih obveznostih do knjižnice Pravne fakultete Univerze v Mariboru in ga oddati v Referatu za študentske zadeve Pravne fakultete Univerze v Mariboru.

38. člen Knjižničnega reda glasi:

»Člani knjižnice - študenti Pravne fakultete Univerze v Mariboru - so pred zaključkom študija oz. najkasneje na dan diplomiranja, dolžni vrniti vse izposojeno gradivo in poravnati finančne obveznosti do knjižnice, za kar prejmejo potrdilo, ki ga predložijo referatu za študentske zadeve.

Študentu, ki ne predloži navedenega potrdila, ni mogoče izdati Potrdila o diplomiranju.

Enako velja tudi ob izpisu študenta s Pravne fakultete.«

Študent prejme potrdilo v knjižnici Pravne fakultete.

Za potrdilo lahko zaprosi:

- osebno

- po telefonu 02 2504 249

- po e-mailu prfmb.knjiz@um.si

Poravnane obveznosti pomeni: vrnjeno knjižnično gradivo in plačani stroški opominov.

Potrdilo potrebujete tudi, če niste bili včlanjeni v knjižnico.