Dogodki

Novosti in spremembe Zakona o pravdnem postopku (ZPP-E) v organizaciji GV založbe

Datum objave: Friday, 12. January 2018 | Datum poteka: Friday, 2. February 2018

KDAJ: četrtek, 1. februar 2018
KJE: Pravna fakulteta Maribor

Vljudno vabljeni na STROKOVNI SEMINAR, na katerem bodo predavali izredni strokovnjaki pravdnega postopka, dekanica Pravne fakultete Maribor, red. prof. dr. Vesna Rijavec in izred. prof. dr. Tjaša Ivanc, gostujoča predavatelja Pravne fakultete Maribor in mariborska sodnika, dr. Urška Kežmah in dr. Andrej Ekart.

• Postopek pred sodiščem prve stopnje dr. Urška Kežmah
  • Novosti pritožbenega postopka dr. Andrej Ekart, dr. Vesna Rijavec
  • Izredna pravna sredstva
  • Dokazovanje dr. Tjaša Ivanc
  • Vročanje in elektronsko poslovanje ter posebni postopki dr. Andrej Ekart, dr. Vesna Rijavec

Kotizacija

Kotizacija znaša 220,00 EUR + DDV.

Pravna fakulteta v Mariboru

Mladinska ulica 9

Maribor

Plačilo

Po prejemu prijave vam bomo poslali račun, ki ga poravnate v navedenem plačilnem roku na IBAN LEXPERA d. o. o., odprt pri odprt pri Addiko Bank, d. d., številka: SI56 3300 0000 1619 988. Sklicna številka bo navedena na računu.

Odjave

Odjava od dogodka mora biti poslana po elektronski pošti ali  faksu, najkasneje tri dni pred začetkom dogodka. V primeru, da je objava poslana dva dni pred dogodkom, nosilec udeležencu zaračuna stroške odjave v višini 30% kotizacije. V primeru odjave na zadnji dan pred dogodkom ali v primeru neudeležbe, nosilec udeležencu zaračuna stroške odjave v višini 100% kotizacije.

• po elektronski pošti: seminar@gvzalozba.si

• po telefonu: 01 30 91 816