Dogodki

Prva mednarodna konferenca »AARC PhD Students Conference on Environment and Sustainable Energy« za doktorske študente

Datum objave: 13.10.2016 | Datum poteka: 26.11.2016

Dogodek je potekel!

KDAJ: 24. in 25. november 2016
KJE: Rektorat UM

Spoštovani,

Univerza v Mariboru in mednarodno združenje univerz AARC (Alps Adriatic Rector's Conference; www.alps-adriatic.net), ki združuje več kot 45 univerz, organizirata 24. in 25. novembra 20161. mednarodno konferenco »AARC PhD Students Conference on Environment and Sustainable Energy«.

Na konferenci, ki bo potekala na rektoratu Univerze v Mariboru, bodo lahko sodelovali doktorski študentje, ki se ukvarjajo s to tematiko. Študentje bodo lahko sodelovali s predstavitvijo ali posterjem. Prispevke bo pregledala skupina strokovnjakov iz Univerze v Celovcu, Univerze v Mariboru in Univerze na Primorskem. Kotizacije ni, študentje  nimajo nobenih stroškov, razen morebitnih  bivalnih in potnih stroškov. Rok za prijavo in oddajo prispevkov je 7. november 2016. Prijava na konferenco je preko spleta, vse informacije o konferenci najdete na spodnji povezavi:  http://www.um.si/en/international/about/Pages/PhD_AARC.aspx.

Podrobnejše informacije:
Oddelek za mednarodno sodelovanje UM